Hadise söz kesti! ‘Hep ellerinizi sımsıkı tutun’

Hadise, yaz sezonunu geçtiğimiz günlerde açmıştı. Hadise, deniz kenarında çekilen bikinili pozlarını peş peşe paylaşmıştı.

Güzel şarkıcı, gönderisine dünyaca ünlü meslektaşı Cher’in 1996’da verdiği bir röportajda kullandığı, bir efsane haline gelen “Anne, zengin adam benim!” cümlesini yazmıştı.

TATİL POZLARINI PAYLAŞTI

Maldivler’de tatil pozlarını paylaşmaya devam eden Hadise, son olarak göğüs ve sırt dekolteli elbisesiyle çekilen karelerini 14.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlamış ve binlerce beğeni almıştı.

DANSI OLAY OLDU

Her konseri ve her performansı olay şarkıcı, sosyal medya pozları kadar sahnedeki hareketleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü isim geçtiğimiz akşam verdiği konserindeki dansıyla da gündemin en çok konuşulan isimleri arasına girmişti.

SÖZ KESTİ

Mehmet Dinçerler ile evlenen ancak kısa süre sonra boşanan Hadise, aşkta aradığını bulamadı fakat sevdiklerinin mutluluklarına destek olmaya devam ediyor. Ünlü isim son olarak, yakın arkadaşlarının söz yüzüklerini kesti. Başarılı şarkıcı, altın takmayı da ihmal etmedi.

“AŞKLA, SEVGİYLE, SAYGIYLA”

Nişan görüntülerini sosyal medya hesabından sevenlerinin beğenisine sunan Hadise, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Canlarım… Aşk çok güzel. Siz çok güzel ve çok değerlisiniz benim için. Hep ellerinizi sımsıkı tutun ve her adımınızı aşkla, sevgiyle ve saygıyla atın. Sizi seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x